West Union honor roll

First Nine Weeks

Special Honor Roll

Grade 2:  Alexis Siera Floyd, Mary Elizabeth Greer, Sophia Grace Hooker, Joshua Clay Jennings, Jordon Chase Lebo, Brady Keith McGregor, Mackenzie Grace Morris, Anniston Claire Orman, Bailey Lorraine Rhynes, Jacob Ryan Sanford, Madison Grace Bennett, Karegan Louise Boothe, Evan McDaniel Cooper, Taylor Deniene Herring, Victoria Lynne Jennings, Will Daniel Massengill, Kagan Thomas Nolley, Mckenzie Diane Parker, Jon Paul Porter, Mary-colston Warren and Charles Taylor Williams,

Grade 3:  Magan L. Frazier, Jacob N. Isbell, Anna Grace Jackson, Garen Luke Mitchell, Kimberly Isabella Mitchell, Chloe Allyn Garrison Wright, Kristin Suzanne Anderson, Samuel Nathan Callicutt, David Cole Clayton, Kimberly R. Denham, Rheagan Nicole Floyd, Dylan Neill Gates, Courtney Danielle Malone, Cotton Reed Schiele, and Luke M. Willard.

Grade 4:  Adrianna L. Grubbs, Valene Grace Kitchens, Gabriel Ethan Mitchell, Jennah J. Morris, Harley P. Steen, Jenny L. Thompson, Braden W. Willard, Parker Elizabeth Childers, Alan  Reece Elgin and Matthew Noah Moorman.

Grade 5:  Emily Faith Conlee, David Dunlap Greer III, Anna Marie Kitchens, Gavin J. Mitchell, Natalie Marie Robbins, and Jonah Arron Thomas.

Grade 6:  Samuel C. Cagle, Andrew K, Childers, Dillon C. Clayton, Kylie D. Massengill, Mary K. Nobles, Justin W. Sanford, Barbara M.  Bishop, and Sidney E. Pounders.

Grade 7: Jessyln C. Brewer, Samantha R. Bridges, Marley B. Long, Samuel C. Sanders, and Savannah Rae Shirley.

Grade 8:  Lauren B. Anderson, Jacob S. Benson, Brandon Crane,a nd Anna-Frances Olivia Williams.

Grade 9:  Bailey R. Bogue, Christian A. Clarke, Chase Hunter Cooper, Elizabeth D. Cornelius, Julianna M. Garner, Elizabeth A. Hasley, Benjamin W. Neal, Jodi B. Thomas, and Jamie D. Turner.

Grade 10:  Jodie R. McMillen.

Grade 11:  Dalton K. Baggett, drew G. Garrett, Alexandria R. Orman, Megan M. Thomas, and Leslie A. Willard.

Grade 12:  Jessica Clark, Leah Paige Goolsby, Layla Paige Higgins, Kimberly Seleigh Jackson, Jacob Garner Neal, Luke Kirk Swain, Daniell Nicole Taylor, and Jennifer Leigh Warren.

Regular Honor Roll

Grade 2:  Jackson Casey Chain, Jazziman D. Clark, Dylan Robert Ewing, Halo Bray Floyd, Chloe Paige Frazier, William Morris Hall, Steven Trai King, Reagan E. Moffatt, Alayna Danielle Wismer, Lauren Iris Yarbrough, Hunter Troy Clark, Victoria Autumn Connell, Abby Elizabeth Haynie, Madison Lane Hill, Jacee Elizabeth Lewis, Corey Braxton Smith, and Stony Miles Wooten.

Grade 3:  Jayden David Carwyle, Rebekah Quay Churchill, Chrissy L. Griffin, Spencer Joe Medley, Summer Nicole Miller, Samantha Payne Stevens, Bryce Lynn Taylor, Jason Bradley Willard, Caleb Gife Young, Hunter Kole Baggett, Gunter Holden Botts, John-quitman Garrison Brewer, Cora Lane Dyer, Caleb G. Graves, Taylor Grace Hancock, Madison Elizabeth Hudson, Molly Beth Porter, Jordan Raye Thomas, and Alex F. Willard.

Grade 4:  Christina D. Hall, Victoria D. Jackson, Hailey S. Steen, Brittany Alexis Vanzant, Ryder Lane Willard, Adam T. Clarke, Caitlin Dawn Davis, Madison Paige Gray, Logan Fisher Hearn, Mendee M. Hester, Isibelle H. Jackson, Haleigh Brooke Jamison, Jackie Wayne Kiddy, Molly Jade Porter, and Kaylee M. Wilson.

Grade 5: Melissa L. Correro, James Taylor Keenum, Richard Zachary Sanford, Stephen Dalton Wasilewski, Emily Noelle Botts, Joshua Ezra Crane, Austin Reed Graham, Jamey Michelle Hall, and Scottie Lane Vanzant.

Grade 6: Chandler S. Baggett, Megan L. Cooper, Chloe N. Frazier, Gunner L. Higgins, TaylorAnn Rakestraw, Brianna Cheyenne Stice, Andrew A. Trivelli, Maegan Clair Whittington, Lauren Nicole Brewer, Emily E. Canoy, Michael B. Childers, Haley M. Culver, Ethan D. Jamison, and Kelsea M. Murphy.

Grade 7:  James H . Basil, Riley H. Bogue, Bethany C. Coffey, Vincent P. Correro, Helen G. Grisham, Adam W. Grubbs, Austin G. Hardy, Ashley C. Hatton, Alesha M. Higgins, Caleb R. Jennings, Owen R. Jordan, Amanda Grace Keierleber, anna B. Nolley, Hannah L. Rhynes, James Beale Shirley, Austin R. Turner, and Owen K. Waddell.

Grade 8: William Tucker Dees, Ryan M. Gullick, Hunter R. Hearn, Vincent D. Palmer, Kurt A. Stevens, Katelyn E. Weeden and Alex T. Work.

Grade 9:  Amber N. Belk, William B. Busby, Reagan K. Coffey, Baylee E. Evans, Brittany Taylor, Tyler W. Wooley, and Justin L. Wright.

Grade 10:  Catherine Hannah J. Boyer, Julie D. Canoy, Dixie A. Clarke, Elizabeth J. Conlee, Austin K. Harrington, Gabrielle N. Isbell, Emily B. Jackson, Hannah M. McQuary, and Jacob R. Nobles.

Grade 11:  Christopher William Beard, Andrew M. Coffey, Adron J. Dillard, Elizabeth C. Higgins, Zachary Jumper, Lindsey B. Keenum,, Katherine Claire Mccomb, Christopher G. Potts, Kelsey G. Weeden, Olivia T. Wells, and William C. Wooten.

 Grade 12:  William R. Bazil, Bailey Maressa Bates, Michael Blankenship, Zachary Ray Brock, Austin Joseph Bynum, Ashley M. Clark, Andrew Warren Gray, Haven Noel Long, Hunter S. McQuary, Allison Nicole Newby, Jeffrey Allen Robbins, Terry Saul, Kelly Lyn Stevens, and Amber Denise Willard.  

About Chris Elkins

Quisque sem est, suscipit ut velit ac, vehicula posuere sapien. Aliquam porta lectus eu urna congue sagittis. Praesent bibendum in odio non vehicula. Mauris bibendum consequat feugiat. Sed ultricies ac nulla eget viverra.
No comments yet.

Leave a Reply