West Union Attendance Center Special Honor Roll

West Union Attendance Center

Special Honor Roll

                                                         3rd. Nine Weeks  2009

 Second Grade – Parker Childers, Alan Elgin,Adrianna Grubbs, Katlyn Hale, Logan Hearn, Mendee Hester,Isibelle Jackson, Victoria Jackson,Jack Kiddy, Valerie Kitchens, Matthew Moorman,Payden Pannell, Molly Porter, Allie Brooke Rodgers,Hailey Steen, Harley Steen ,Hannah Talley, Jenny Thompson, Braden Willard, Kaylee Wilson

 Third Grade- Colby Benson,Chance Bogue, Emily Conlee, Austin Graham,  David Greer, Jamey Hall, Paige Herring, Taylor Keenum, Anna Kitchens,  Madison McQuary, Gavin Mitchell,  Brayden Robbins, Natalie Robbins, Mackenzie Rhynes,  Zachary Sanford,  Jonah Thomas, Dalton Wasilewski, Brandon Willard                                                                                                                                      Fourth Grade-   Sam Cagle, Andrew Childers,Bryce Childers, Dillon Clayton, Kylie Massengill, Katie, Nobles, Sidney Pounders, Justin Sanford                                                                       Fifth  Grade-   Jesslyn Brewer,Jacob Derrick , Owen Jordan  Sam Sanders, Jacob Shirley

Grade Sixth –  Lauren Anderson                                                                                                              Seventh Grade-  Chase Cooper,Julianna Garner, Elizabeth Hasley, Jamie Turner

Eight Grade-  Jodie McMillen

Ninth Grade-  Dalton Baggett,Drew Garrett, Alex Orman, Megan Thomas, Kelsey Weeden, Ashley Whittington, Leslie Willard                                                                                                                 Tenth Grade-  Austin Bynum,Jessica Clark, Seleigh Jackson                                                                                                                                            Eleventh Grade-  Alison Carroll ,Daniel, Fisher, Chris Hill, Katie, Jenkins, April Joyner,Kim Jumper,Thad Moody, Timothy Stevens, Robyn Taylor                                                                                                                                                                     Twelfth Grade- Ashley Alexander,  Anthony Brewer, Dustin Daniel,Bo Garrett, Stephanie Hall ,Dalton Harris,  Jessica Joyner, Whitney Kirk                                                                                                               

Regular-Honor Roll

                                                                   First  Weeks  2008

 Second Grade – Triston Allen, Adam Clarke,Caitlin Davis, Madison Gray,Christina Hall,  Jaleigh Jamison, Drew Kelly, Andrew Newsum,Cade  Nowlin, Joseph Pearce, Nick Rhynes,  Brittany Vanzant, Jonathan Wismer

Third Grade- Bryan Allen,Emily Botts, Melissa Correro,Makenna Ewing, Angela Forester,  Karie Graham, Joshua Hale,Austin Howard, Courtney Hudson,   Adam Privett,Brittney Rutledge, Emily Schiele,  Scottie Vanzant,  Zach Whitehead,Ryder Willard , Savannah Wismer                                                                                                                                                  Fourth Grade-       Lauren Brewer, Chandler Baggett, Morgan Bishop, Emily Canoy,   Elizabeth Carroll, Magan Cooper,Haley Culver,  Chloe Frazier,  Bubba Higgins, Brianna Herring, Jasmine Hood,   Ashley Russell, Grant Rutledge, Anna Self, Myles Steen, Destany Stevenson, Andrew Trivelli, Maegan Whittington                                                                                                                                                    Fifth Grade-  Hayden Basil,Hunter Bogue, Riley Bogue,  Samantha Bridges,  Chase Coffey, Gracen Conlee, Helen G. Grisham, Adam Grubbs,  Austin Hardy,Austin Harris,  Caleb Jennings, Levi Jumper,  Marley Long, Anna Beth Nolley,  Kaycee Pickett, Hannah Rhynes, Savannah Shirley, Katherine Smith, Madison Taylor, Makayla Thomas, Austin Turner,  Carley Watson, Chasity Whitehead,  Destiny Windham                                                                                                                         Sixth Grade-     Callie Baggett, Eli Basil, Jacob Benson,Vincent Paul Correro,Ryan Hearn, Andrew Kilcrease, Billy Shafer, Kurt Stevens,Olivia Williams,  Dutin Thompson, Zach Willard                                                                                                                               Seventh Grade-    Bailey Bogue,  Ashley Clarke, Elizabeth Cornelius, Hunter Jennings, Morgan Kelly, Ben Neal, Tony O’Connell, Megan Swain, Breanna Thomas, Gregory Willard, Justin Wright                                                                                                                        Eighth Grade-  Susan Bates,Candice Bishop, Hannah Boyer,Jullie Canoy,  Elizabeth Conlee,       Jacob Cook, Jessica Davis, Austin Harrington, Austin Haynie,Gabrielle Isbell, Emily Jackson,  Kristin McDonald,  Jacob Nobles,  Brittany Whittington, Reid Williams, Drew Wooten

Ninth Grade- Chris Beard,Paul Clifton, Andrew Coffey,Mattew Cooper,Sarah Herring,                 Zach Jumper,Chris Potts, Olivia Wells                                                                                               Tenth Grade-Will Basil, Zach Brock, Dustin Dees, Jessica Ganger, Drew Gray ,Layla Higgins ,Beth Kirk, Hunter McQuary, Allie Newby,Brandon Scott,Kelly Stevens,  Luke Swain,Kyle Taylor,Danielle Taylor,Nathan Taylor, Justin Thompson, Jennifer Warren, Amber Willard                                                                                                                                            Eleventh  Grade-        Rachel Baker,  Dayton Cooper, Jessica Gates ,Lauren Hatton,  Anna Millender, Adam Porter,April Rollins, Carley Wilkerson, Claire Wilkerson                                                                                                                                                                                                                                                                                 Twelfth Grade-Pattie Cloninger, Caleb English, Chelsea Kelly,  Brandon Rhea, Jenna Roberts, Miranda Simmons,Hannah Smith, Joseph Sugarbaker                                  

 

 

 

About Chris Elkins

Quisque sem est, suscipit ut velit ac, vehicula posuere sapien. Aliquam porta lectus eu urna congue sagittis. Praesent bibendum in odio non vehicula. Mauris bibendum consequat feugiat. Sed ultricies ac nulla eget viverra.
No comments yet.

Leave a Reply